Bloody Dreams
Welcome to Bloody Dreams!
Happy posting, have fun and read the rules!
Bloody Dreams
Welcome to Bloody Dreams!
Happy posting, have fun and read the rules!
Bloody Dreams
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti..

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Aida Kimimure

Aida Kimimure


Numarul mesajelor : 124
Puncte : 136
Data de inscriere : 31/03/2009
Localizare : In lumea mea,pe planeta lui Roxy

Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Empty
MesajSubiect: Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti..   Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 6:53 pm

Buna...Ma numesc Roxana,am 13 ani....si sunt din Bucuresti. Asha...Porecla mea este Poto din cauza portocalelor..si mai am si alte porecle dar alea mi le zic numai parintii.
Culorile favorite sunt albastrul,verdele si movul,dar pe primul loc ramane albastrul. tongue
Hmm...ce sa mai zic?Sunt o fire cam nebuna uneori...normal,doar sunt si eu inebunita...De cateva ori inebunita dupa baieti datorita prietenei mele,care ma face sa vorbesc si s ama uit tot timpul dupa baieti. geek
Nu-mi place s aies in evidenta,mai alers la scoala.Si asa colegii nu ma suporta...
Ascult cam orice gen de muzica in special hip-hop si urasc manelele si popularele.
Cel mai mult si mai mult imi place sa ascult muzica,mi-am facut si program,dimineata,la pranz si seara.Nu exista zi in care sa nu ascult sau sa visez cu ochii deschisi(mai ales in timpul orelor). geek
Nu pot sa stau cu nasu in carte mai mult de 5 minute fara sa ma uit si pe pereti sau sa ma gandesc la altceva.
Imi plac cainii si felinele..O..si sunt zodia Leu.
Bun..cam atata a fost.Am scris cam mult...asta e stilul meu,si la scris si la vorbit,iar celor care nu le place sa nu citeasca.Daca aveti intrebari,Roxy va raspunde! afro
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Numarul mesajelor : 145
Puncte : 154
Data de inscriere : 30/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Undeva.. ce te intereseaza pe tine?:))

Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Empty
MesajSubiect: Re: Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti..   Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 7:01 pm

Bine ai venit!
happy posting
inttrebari nu am !
Sus In jos
Sayuki Kuromi

Sayuki Kuromi


Numarul mesajelor : 98
Puncte : 103
Data de inscriere : 30/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Cel mai probabil pe Pluto..:-"

Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Empty
MesajSubiect: Re: Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti..   Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 7:06 pm

Hello Roxana ! >:d<
Bine ai venit pe forum ! Sper sa iti placa aici si sa ne imprietenim =^.^=
Nu am intrebari...have fun ! C'ya !
Sus In jos
http://the-last-night.nice-board.net
Misa Amane
Admin
Misa Amane


Numarul mesajelor : 195
Puncte : 266
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Japan

Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Empty
MesajSubiect: Re: Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti..   Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 9:41 pm

Hello!
Welcoem here, happy posting and have fun!^&^
Sus In jos
https://bloodydreams.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Empty
MesajSubiect: Re: Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti..   Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Feritiva,Poto a venit.Nu ced ca rezistati mai mult decat ceilalti..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ceata ..si nimic mai mult
» Bwahaha am venit si eu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody Dreams :: Administrare :: Newbie central-
Mergi direct la: